Assistance

Assistance

Na czym polega assistance?

Ubezpieczenie assistance (ang. assistance insurance) to rodzaj ubezpieczenia, które oferuje dodatkową pomoc w sytuacjach awaryjnych lub nagłych wypadkach. W ramach tego ubezpieczenia, ubezpieczyciel zobowiązuje się do zapewnienia szerokiego zakresu usług, w tym pomocy drogowej, holowania, transportu pojazdu, noclegów, wynajmu samochodu zastępczego i innych usług, które mają na celu umożliwienie kierowcy kontynuowania podróży lub powrotu do domu. Ubezpieczenie assistance może być oferowane jako dodatkowa opcja przy standardowym ubezpieczeniu samochodu lub jako samodzielna polisa, którą można wykupić oddzielnie.

Gum-Hol pomoc drogowa 24 h

Firma Gum-Hol to Twoja pewność, że w razie awarii lub wypadku na drodze, nie zostaniesz sam. Oferujemy kompleksową pomoc drogową, wulkanizację oraz transport pojazdów i maszyn budowlanych. Nasza firma działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co oznacza, że zawsze jesteśmy gotowi do działania.

Nasz mobilny serwis drogowy umożliwia naprawy usterek na miejscu, dzięki czemu nie trzeba martwić się o holowanie uszkodzonego pojazdu. Jesteśmy doświadczoną firmą, posiadającą odpowiednie uprawnienia oraz najwyższej jakości sprzęt i narzędzia. Dzięki temu nasze usługi są szybkie, bezpieczne i skuteczne.

Autolaweta

Posiadamy także specjalistyczne autolawety, które umożliwiają transport wszelkiego rodzaju pojazdów, w tym ciężarowych i autobusów, na terenie całej Polski. Nasza flota składa się z nowoczesnych i bezpiecznych pojazdów, które umożliwiają szybkie i sprawnie przewiezienie Twojego pojazdu w bezpieczne miejsce.

Mobilna wulkanizacja

Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie wulkanizacji. Nasz całodobowy mobilny warsztat bieżnikowania jest w stanie szybko i sprawnie wymienić opony na nowe, nawet na poboczu drogi. Dzięki temu nie musisz martwić się o holowanie uszkodzonego pojazdu, a szybka wymiana opon pozwala kontynuować podróż bez większych opóźnień.

Transport niskopodwoziowy

Co więcej, jeśli masz problemy z transportem maszyn budowlanych lub niskopodwoziowym, jesteśmy gotowi pomóc. Działamy kompleksowo i profesjonalnie, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoja maszyna zostanie przetransportowana bezpiecznie i bez uszczerbku na jakości.

Warto również zaznaczyć, że w przypadku, gdy jesteś poszkodowanym, a nie jako sprawca, przysługuje Ci bezpłatna pomoc drogowa. Wynagrodzenie za nasze usługi zostanie wtedy uregulowane z polisy OC sprawcy wypadku.

Firma Gum-Hol to gwarancja szybkiej i profesjonalnej pomocy drogowej w każdej sytuacji. Zaufaj nam i bądź bezpieczny na drodze!

Assistance

Usługi >>

Piece chlebowe