Holownik Pomoc drogowa cena

Holownik Pomoc drogowa cena

Szukasz profesjonalnej firmy, która pomoże Ci w sytuacjach awaryjnych na drodze? Chcesz mieć pewność, że naprawa Twojego pojazdu zostanie wykonana szybko i sprawnie? Firma Gum-Hol to najlepszy wybór!

Holowanie TIR

Nasza firma zajmuje się naprawami usterek i awarii na drodze, a także oferuje pomoc drogową dla samochodów ciężarowych, autobusów oraz TIR-ów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki naszemu mobilnemu serwisowi, jesteśmy w stanie szybko dojechać w każde miejsce, aby udzielić niezbędnej pomocy.

Posiadamy profesjonalną flotę, która radzi sobie z każdym rodzajem usterki i awarii. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz holowania samochodu dostawczego czy transportu maszyn budowlanych, nasza firma zawsze Ci pomoże. Posiadamy także autolawetę, która sprawnie i bezpiecznie dostarczy uszkodzony samochód pod wskazany adres, a w razie potrzeby odholuje pojazd do najbliższego warsztatu.

Mobilna wulkanizacja

Jesteśmy także wulkanizacją 24/7, która pomoże Ci w przypadku uszkodzonej opony lub felgi. Nasz całodobowy mobilny warsztat bieżnikowania pozwoli na szybką wymianę opony na nową bez konieczności korzystania z lawety lub holowania.

Co więcej, jeśli jesteś poszkodowanym w wypadku, a nie jako sprawca, przysługuje Ci bezpłatna pomoc drogowa, a jej wynagrodzenie zostanie uregulowane z polisy OC sprawcy wypadku.

Firma Gum-Hol to gwarancja szybkiej i profesjonalnej pomocy na drodze. Skorzystaj z naszych usług już dziś i ciesz się spokojną jazdą!

Holownik Pomoc drogowa cena

Usługi

Lód w kostkach