Holowniki drogowe

Holowniki drogowe

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zepsuć samochód w środku nocy lub mieć awarię podczas podróży? W takich przypadkach najlepiej jest mieć na wyciągnięcie ręki fachową pomoc drogową. Firma Gum-Hol to firma specjalizująca się w świadczeniu usług pomocy drogowej, która jest dostępna dla Ciebie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Firma Gum-Hol oferuje szeroki zakres usług dla kierowców, w tym naprawy awarii i usterek na drodze, mobilny serwis, pomoc drogową dla samochodów ciężarowych, autobusów oraz pomoc drogową TIR. W przypadku problemów z oponami, możesz skorzystać z naszej całodobowej mobilnej wulkanizacji, która pomoże Ci wymienić oponę na nową, bez konieczności holowania samochodu do warsztatu.

Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy posiadają niezbędne uprawnienia oraz atestowany sprzęt, aby pomóc Ci na drodze w każdej sytuacji. Dysponujemy także flotą pojazdów, która pozwala nam sprawnie przeprowadzać transport maszyn budowlanych i niskopodwoziowy. W przypadku awarii możesz liczyć na naszą autolawetę, która dostarczy uszkodzony samochód pod wskazany adres lub holuje go do najbliższego warsztatu.

Pamiętaj, że jeśli jesteś poszkodowanym, a nie jako sprawca, przysługuje Ci bezpłatna pomoc drogowa, której koszt zostanie pokryty z polisy OC sprawcy wypadku. Dlatego nie wahaj się i skorzystaj z naszych usług, gdy potrzebujesz pomocy na drodze. Zaufaj firmie Gum-Hol, która jest gotowa pomóc Ci w każdej sytuacji.

Holowniki drogowe

Usługi

Piece chlebowe