Ile kosztuje transport na lawecie?

Ile kosztuje transport na lawecie?

Potrzebujesz pomocy na drodze w środku nocy? Firma Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Bez względu na to, czy potrzebujesz naprawy usterki, awarii, pomocy drogowej dla samochodów ciężarowych, autobusów lub TIR-ów, mobilnej wulkanizacji, transportu maszyn budowlanych lub niskopodwoziowego – mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych techników i kierowców, którzy mają niezbędne uprawnienia, wiedzę i doświadczenie, aby poradzić sobie z każdym zadaniem. Dysponujemy profesjonalną flotą, która pomaga nam szybko dotrzeć na miejsce zdarzenia i rozwiązać problem.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej dla ciężarówki lub autobusu, nie martw się – mamy odpowiedni sprzęt, aby pomóc Ci w takiej sytuacji. Naszą autolawetę wyposażyliśmy w niezbędny sprzęt. Pozwala to na bezpieczne przewożenie uszkodzonego pojazdu do wskazanego miejsca lub najbliższego warsztatu.

Potrzebujesz szybkiej i skutecznej wulkanizacji? Nasz całodobowy mobilny warsztat bieżnikowania z łatwością wymieni Twoją uszkodzoną oponę lub felgę na nową. Bez konieczności holowania samochodu do warsztatu.

Pamiętaj, że kiedy jesteś poszkodowany, a nie jako sprawca, przysługuje Ci bezpłatna pomoc drogowa, a koszty naprawy zostaną pokryte przez polisę OC sprawcy wypadku.

Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś, a my pomożemy Ci wrócić na drogę w jak najkrótszym czasie!

Ile kosztuje transport na lawecie?

Usługi >>

2023-05-10-11-51