Laweta A2 24h

Laweta A2 24h

Potrzebujesz pomocy na drodze? Nie trać czasu na szukanie odpowiedniego serwisu! Wybierz Gum-Hol – firmę, która pomoże Ci w każdej sytuacji. Nasza firma specjalizuje się w pomocy drogowej 24/7, mobilnej wulkanizacji oraz transporcie maszyn i pojazdów budowlanych.
Pomoc drogowa 24h

Nasza profesjonalna flota radzi sobie z uszkodzonymi motocyklami, samochodami osobowymi i dostawczymi, ciężarówkami, autobusami i TIR-ami. Niezależnie od rodzaju usterki, nasz zespół mobilnego serwisu jest gotowy do działania w każdej sytuacji.

Nasza firma posiada niezbędne uprawnienia, atestowany sprzęt oraz wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu możesz być pewny, że Twoje auto będzie w najlepszych rękach. W razie potrzeby nasza autolaweta sprawnie dostarczy uszkodzony samochód pod wskazany adres, a w razie potrzeby odholuje pojazd do najbliższego warsztatu.

Mobilny serwis

Często zdarza się, że na drodze dochodzi do awarii opon lub felg. W takiej sytuacji nie musisz już szukać serwisu – z naszą mobilną wulkanizacją 24h, wystarczy że zadzwonisz do nas, a nasi specjaliści natychmiast wymienią uszkodzoną oponę lub felgę na nową.

Bezpłatna pomoc drogowa

Pamiętaj, że w przypadku uszkodzenia pojazdu na drodze – jeśli nie jesteś sprawcą wypadku, przysługuje Ci bezpłatna pomoc drogowa. Jej koszty pokryje polisa OC sprawcy wypadku. Dlatego nie trać czasu i zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą.

Nie zostawiaj swojego pojazdu na pastwę losu. Wybierz Gum-Hol, a zyskaj spokój i pewność, że Twój samochód trafi w ręce profesjonalistów. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić Ci najlepszą pomoc drogową!

Laweta A2 24h

Usługi >>

Szukasz informatyka?