Laweta cena za km Warszawa

Laweta cena za km Warszawa

Ceny za przewóz auta na lawecie w Warszawie mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak lokalizacja, rodzaj holowanego pojazdu, odległość oraz firma świadcząca usługi holowania.

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy drogowej na terenie Polski? Firma Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h to idealny wybór dla Ciebie! Świadczymy kompleksowe usługi związane z pomocą drogową, wulkanizacją oraz transportem maszyn i pojazdów przemysłowych.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy są gotowi do udzielenia pomocy w każdej sytuacji. Oferujemy naprawy usterek i awarii na drodze oraz mobilny serwis, który pozwala na szybką naprawę pojazdu bez konieczności jego transportowania do warsztatu. Pomoc drogowa dla samochodów ciężarowych, autobusów oraz pomoc drogowa TIR 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – to niektóre z usług, które świadczymy.

Jeśli masz problem z oponą lub felgą, nasza mobilna wulkanizacja działa 24/7 i jest dostępna dla wszystkich kierowców. Wystarczy zadzwonić do nas, a nasz całodobowy mobilny warsztat bieżnikowania przyjedzie na miejsce i szybko wymieni uszkodzoną oponę na nową. Dzięki temu unikniesz lawety lub holowania.

Firma Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h posiada także flotę pojazdów, która bez problemu radzi sobie z uszkodzonymi motocyklami, samochodami osobowymi oraz dostawczymi. Posiadamy autolawetę, która zapewni transport uszkodzonego samochodu pod wskazany adres, a w razie potrzeby odholuje pojazd do najbliższego warsztatu. Nasze niezbędne uprawnienia, wysokiej jakości atestowany sprzęt oraz niezbędna wiedza i doświadczenie pozwalają nam na sprawną i bezpieczną realizację każdego zadania.

Nasza firma oferuje także transport maszyn budowlanych oraz niskopodwoziowy, co pozwala na kompleksową obsługę klientów z różnych branż.

Warto zaznaczyć, że kiedy jesteś poszkodowanym, a nie jako sprawcą wypadku, przysługuje Ci bezpłatna pomoc drogowa, której wynagrodzenie zostanie uregulowane z polisy OC sprawcy wypadku.

Laweta cena za km Warszawa

Usługi >>

2023-05-08-20-28