Laweta Poznań 24h

Laweta Poznań 24h

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się zepsuć samochód na drodze i nie wiedzieć, co zrobić? Potrzebujesz pomocy drogowej dla swojego samochodu ciężarowego, autobusu lub TIR-a? Czy potrzebujesz mobilnej wulkanizacji w środku nocy? W takich sytuacjach zawsze możesz liczyć na pomoc Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h.

Nasza firma specjalizuje się w naprawie usterek i awarii na drodze, mobilnym serwisie, pomocy drogowej dla samochodów ciężarowych i autobusów, a także pomocy drogowej dla TIR-ów przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Jesteśmy w stanie pomóc w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy jest to niewielka usterka, czy też poważna awaria. Posiadamy profesjonalną flotę, która poradzi sobie z uszkodzonymi motocyklami, samochodami, a także holuje samochody dostawcze.

Oferujemy również mobilną wulkanizację 24h, która przyjedzie na miejsce i natychmiast wymieni uszkodzone opony lub felgi. Nasz całodobowy mobilny warsztat bieżnikowania jest zawsze gotowy do działania, dzięki czemu możemy pomóc Ci w każdej sytuacji, kiedy potrzebujesz natychmiastowej pomocy drogowej.

Nasza firma posiada niezbędne uprawnienia, wysokiej jakości atestowany sprzęt oraz niezbędną wiedzę i doświadczenie. Nasza autolaweta sprawnie i bezpiecznie dostarczy uszkodzony samochód pod wskazany adres, a w razie potrzeby odholuje pojazd do najbliższego warsztatu.

Pamiętaj, że jeśli jesteś poszkodowanym, a nie jako sprawca, możesz bez obaw wezwać pomoc drogową, której wynagrodzenie zostanie uregulowane z polisy OC sprawcy wypadku. Dlatego nie wahaj się i zadzwoń do Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h, jeśli potrzebujesz pomocy na drodze. Zawsze jesteśmy gotowi, aby Ci pomóc!

Laweta Poznań 24h

Usługi >>

Obróbka metalu