Pomoc drogowa A2 Nowy Dwór

Pomoc drogowa A2 Nowy Dwór

Potrzebujesz pomocy drogowej? Niezawodna firma Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h jest tutaj, aby Ci pomóc! Nasza firma specjalizuje się w naprawach usterek i awarii na drodze oraz oferuje mobilny serwis. Bez względu na to, czy jesteś kierowcą samochodu osobowego, ciężarówki czy autobusu, nasza pomoc drogowa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nasze usługi obejmują również mobilną wulkanizację, która działa całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli masz problem z uszkodzoną oponą lub felgą na drodze, nie musisz martwić się o lawetę czy holowanie. Zadzwoń do nas, a nasz mobilny warsztat bieżnikowania przyjedzie na miejsce i natychmiast wymieni uszkodzoną oponę na nową.

Potrzebujesz transportu maszyn budowlanych lub pojazdów niskopodwoziowych? Również się tym zajmujemy! Nasza firma oferuje profesjonalny transport maszyn i pojazdów budowlanych, przemysłowych oraz rolniczych.

Firma Gum-Hol to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają niezbędne uprawnienia, wysokiej jakości atestowany sprzęt oraz bogate doświadczenie. Nasza profesjonalna flota poradzi sobie bez problemu z uszkodzonymi motocyklami, samochodami osobowymi oraz holowaniem samochodów dostawczych. Dysponujemy również autolawetą, która bezpiecznie dostarczy uszkodzony pojazd pod wskazany adres, a w razie potrzeby odholuje go do najbliższego warsztatu.

Jeżeli jesteś poszkodowanym, a nie sprawcą wypadku, przysługuje Ci bezpłatna pomoc drogowa. Nie musisz się martwić o koszty, ponieważ wynagrodzenie za nasze usługi zostanie uregulowane z polisy OC sprawcy wypadku.

Wybierz firmę Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h, która zapewni Ci fachową i szybką pomoc drogową o każdej porze dnia i nocy. Działamy sprawnie, solidnie i z pełnym zaangażowaniem. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skontaktuj się z nami już teraz!

Pomoc drogowa A2 Nowy Dwór

Usługi >>

2023-06-12-13-06