Pomoc drogowa A2 Pniów

Pomoc drogowa A2 Pniów

Pomoc Drogowa 24h Gum-Hol to Twoja niezawodna obrona przed niespodziewanymi zdarzeniami na drodze. Zajmujemy się naprawami awarii na drodze i dostarczamy mobilny serwis, który zawsze jest gotowy, by przyjść z pomocą.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy z samochodem ciężarowym, autobusem, czy TIR-em. Nasza ekipa jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Rozumiemy, jak kluczowa jest czasem szybka interwencja, dlatego jesteśmy zawsze w pogotowiu, aby przywrócić Ci drogę do domu lub kontynuowania Twojej podróży.

Chcesz uniknąć lawety? Nasz mobilny serwis wulkanizacyjny jest dostępny całą dobę. Jeżeli spotka Cię niespodziewana awaria opony lub felgi, nasz doświadczony zespół specjalistów natychmiast przyjedzie na miejsce. Zrealizuje niezbędne prace, abyś mógł bezpiecznie kontynuować swoją podróż.

Co więcej, zajmujemy się także transportem maszyn budowlanych i transportem niskopodwoziowym. Wykorzystując naszą profesjonalną flotę, bez problemu radzimy sobie z uszkodzonymi motocyklami, samochodami, a nawet holujemy samochody dostawcze.

Dzięki naszym niezbędnym uprawnieniom, wysokiej jakości atestowanemu sprzętowi oraz niezbędnej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu na drodze. Nasza autolaweta sprawnie i bezpiecznie dostarczy uszkodzony pojazd pod wskazany adres, a w razie potrzeby, odholuje go do najbliższego warsztatu.

W przypadku wypadku drogowego, jako poszkodowany, możesz wezwać naszą pomoc drogową, a koszty zostaną pokryte z polisy OC sprawcy. To pewność, że nie będziesz musiał martwić się o dodatkowe opłaty w trudnym dla Ciebie momencie. Z pomocą drogową 24h Gum-Hol, jesteś zawsze bezpieczny na drodze

Pomoc drogowa A2 Pniów

Usługi >>

2023-06-22-12-28