Pomoc drogowa A2 Pszczew

Pomoc drogowa A2 Pszczew

Potrzebujesz niezawodnej pomocy na drodze, o każdej porze dnia i nocy? Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h to firma, która jest zawsze gotowa, aby Ci pomóc!

Nasza profesjonalna flota, składająca się z autolawet i samochodów serwisowych, jest wyposażona w atestowany sprzęt najwyższej jakości. Dzięki niezbędnym uprawnieniom oraz doświadczeniu naszego zespołu, radzimy sobie z każdą usterką na drodze. Od samochodów osobowych, przez dostawcze, aż po ciężarowe – nie ma dla nas niemożliwych zadań. A gdy naprawa na miejscu jest niemożliwa, bezpiecznie i sprawnie dostarczymy Twój pojazd pod wskazany adres lub do najbliższego warsztatu.

Wieloletnie doświadczenie w branży umożliwiło nam rozszerzenie oferty o mobilną wulkanizację 24/7. Uszkodzona opona czy felga na drodze nie muszą oznaczać konieczności holowania. Zadzwoń do nas, a nasz mobilny warsztat przyjedzie na miejsce i natychmiast wymieni uszkodzoną oponę na nową.

Ale to nie wszystko! Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h to także specjaliści od transportu ciężkiego. Czy to maszyny budowlane, czy pojazdy rolnicze – nasza firma zapewni bezpieczny i terminowy transport.

W sytuacji, kiedy jesteś poszkodowanym w wyniku wypadku, nie musisz martwić się o koszty. Nasza pomoc drogowa jest bezpłatna, a wynagrodzenie zostanie uregulowane z polisy OC sprawcy.

Z nami nie musisz się martwić o niespodziewane problemy na drodze. Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h – zawsze do Twojej dyspozycji, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Działamy szybko, skutecznie i profesjonalnie. Zaufaj nam, a my Cię nie zawiedziemy!

Pomoc drogowa A2 Pszczew

Usługi >>

2023-07-06-19-00