Pomoc drogowa A2 Rzepin

Pomoc drogowa A2 Rzepin

Czy Twoje auto odmówiło posłuszeństwa na drodze? A może pracujesz w transporcie ciężarowym i potrzebujesz niezawodnej pomocy na trasie? Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h jest tu, aby zaoferować Ci rozwiązania na miarę Twoich potrzeb!

Gdyż niespodzianki na drodze nie wybierają godziny, oferujemy nasze usługi przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zapewniamy szybką naprawę usterek i awarii, mobilny serwis na miejscu oraz pomoc drogową dla samochodów ciężarowych, autobusów, a nawet dla TIRów. Mimo wszystko, awaria nie musi oznaczać zatrzymania – z nami, Twoja podróż szybko wróci na właściwe tory!

W naszej ofercie znajdziesz także mobilną wulkanizację 24/7. Uszkodzona opona na drodze? Brak potrzeby holowania czy korzystania z lawety. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a nasz mobilny warsztat wulkanizacyjny pojawi się na miejscu i natychmiast wymieni oponę na nową.

Jesteśmy również specjalistami od transportu maszyn budowlanych i niskopodwoziowego. Z naszą profesjonalną flotą, wysokiej jakości, atestowanym sprzętem i niezbędną wiedzą, bez problemu radzimy sobie z uszkodzonymi motocyklami, samochodami i dostawczakami. Nasza autolaweta sprawnie i bezpiecznie dostarczy uszkodzony pojazd pod wskazany adres lub odholuje go do najbliższego warsztatu.

Pamiętaj, że jako poszkodowany w zdarzeniu drogowym, koszty naszej pomocy pokryje polisa OC sprawcy. Bez obaw, bez stresu, z nami zawsze jesteś na drodze do rozwiązania!

Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h – profesjonalizm, szybkość, niezawodność. Bez względu na drogowe niespodzianki, jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Skontaktuj się z nami już teraz!

Pomoc drogowa A2 Rzepin

Usługi >>

2023-06-23-12-19