Pomoc drogowa A2 Sękowo

Pomoc drogowa A2 Sękowo

Nieoczekiwane sytuacje na drodze mogą przytrafić się każdemu. Awaria, usterka, uszkodzona opona – to problemy, z którymi potrafimy sobie poradzić. Firma Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h to Twój niezawodny partner na drodze, zawsze gotowy do działania. Bez względu na porę dnia czy nocy, 7 dni w tygodniu, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje naprawę usterek i awarii na miejscu, zapewniając mobilny serwis o najwyższych standardach. Bez znaczenia, czy potrzebujesz pomocy drogowej dla samochodu ciężarowego, autobusu czy TIR – nasza profesjonalna flota jest gotowa, aby sprostać każdemu wyzwaniu.

To, co nas wyróżnia, to mobilna wulkanizacja 24/7. Uszkodzona opona lub felga na drodze? Dzięki naszej pomocy unikniesz lawety lub holowania. Nasz mobilny warsztat bieżnikowania przyjedzie w dowolne miejsce i natychmiast wymieni oponę na nową.

Specjalizujemy się także w transporcie maszyn budowlanych oraz transporcie niskopodwoziowym. W razie potrzeby, nasza autolaweta sprawnie i bezpiecznie dostarczy uszkodzony samochód pod wskazany adres.

Posiadamy niezbędne uprawnienia, wysokiej jakości atestowany sprzęt oraz niezbędną wiedzę i doświadczenie, które sprawiają, że każda usługa świadczona przez naszą firmę jest szybka, profesjonalna i skuteczna.

Przypomnijmy, że jeśli jesteś poszkodowany w wypadku, nie jako sprawca, możesz bez obaw wezwać naszą pomoc drogową. Wynagrodzenie za nasze usługi zostanie uregulowane z polisy OC sprawcy wypadku.

Gum-Hol Pomoc Drogowa 24h – bo bezpieczeństwo i komfort Twojej podróży to dla nas priorytet. Zadzwoń do nas już teraz, a przekonasz się, że warto mieć nasz numer pod ręką.

Pomoc drogowa A2 Sękowo

Usługi >>

2023-07-13-15-19