Pomoc drogowa A2 Trzciel

Pomoc drogowa A2 Trzciel

Potrzebujesz Pomocy Drogowej 24h? Firma Gum-Hol jest tutaj, by pomóc ci w każdej sytuacji na drodze! Specjalizujemy się w naprawach usterek i awarii, świadczymy mobilny serwis, a nasza flota radzi sobie z samochodami ciężarowymi, autobusami oraz pomocą drogową TIR. Działamy non-stop, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

W razie awarii czy uszkodzenia opony nie musisz się martwić o holowanie. Nasza Mobilna Wulkanizacja jest dostępna dla Ciebie całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zadzwoń do nas, a nasi doświadczeni technicy natychmiast przyjadą na miejsce i wymienią oponę na nową. Unikniesz potrzeby holowania i zaoszczędzisz czas i nerwy!

Potrzebujesz przewieźć maszyny budowlane lub pojazdy niskopodwoziowe? Nie ma problemu! Nasza firma oferuje również usługi transportu maszyn budowlanych oraz transportu niskopodwoziowego. Możesz być pewny, że Twoje cenne urządzenia będą bezpiecznie dostarczone pod wskazany adres.

Co wyróżnia firmę Gum-Hol? Nasza profesjonalna flota i wysoko wykwalifikowani kierowcy potrafią poradzić sobie z każdą sytuacją. Bez względu na to, czy masz do czynienia z uszkodzonym motocyklem, samochodem osobowym czy samochodem dostawczym – z nami zawsze możesz liczyć na szybką i fachową pomoc. Posiadamy niezbędne uprawnienia, atestowany sprzęt i bogate doświadczenie, aby zapewnić Ci kompleksową obsługę.

Jeśli Twój samochód uległ awarii lub wypadkowi, nasza autolaweta sprawnie i bezpiecznie dostarczy go pod wskazany adres. Jeśli potrzebujesz, odholujemy Twój pojazd do najbliższego warsztatu, gdzie zostanie poddany naprawie.

Przysługuje ci bezpłatna pomoc drogowa, jeśli jesteś poszkodowanym, a nie sprawcą wypadku. Nie martw się o koszty – wynagrodzenie za nasze usługi zostanie uregulowane z polisy OC sprawcy. Wykorzystaj swoje prawa i skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy!

Pomoc drogowa A2 Trzciel

Usługi >>

2023-06-13-12-46