Transport samochodu na lawecie

Transport samochodu na lawecie

Masz awarię samochodu w środku nocy, a wszyscy mechanicy w okolicy już zasnęli? Nie martw się! Firma Gum-Hol jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu! Oferujemy kompleksową pomoc drogową dla samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz TIRów. Dzięki naszej profesjonalnej floty, niezawodnemu sprzętowi i doświadczonym pracownikom, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie naprawić wszelkie usterki i awarie na drodze. Nasz mobilny serwis działa w terenie, więc nie musisz martwić się o transport pojazdu do warsztatu.

A jeśli potrzebujesz pomocy wulkanizacyjnej, również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nasza mobilna wulkanizacja działa przez całą dobę, a nasi specjaliści szybko i sprawnie wymienią uszkodzoną oponę na nową. Bez obaw, jeśli nie masz koła zapasowego lub jeśli koło jest kompletnie zniszczone – zawsze mamy odpowiednie narzędzia i części zamienne, aby pomóc Ci na drodze.

Nie tylko zajmujemy się naprawą pojazdów, ale również transportem maszyn budowlanych i niskopodwoziowym. Nasza autolaweta jest w stanie przewieźć pojazd lub maszynę w dowolne miejsce w kraju, a nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo Twojego ładunku.

Warto również pamiętać, że w przypadku wypadku, kiedy jesteś poszkodowanym, a nie sprawcą, przysługuje Ci bezpłatna pomoc drogowa, którą możesz skorzystać bez obaw o koszty. Nasza firma współpracuje z ubezpieczycielami, dzięki czemu możemy zająć się Twoim pojazdem, a koszty naszych usług zostaną pokryte z polisy OC sprawcy wypadku.

Gum-Hol to firma, na którą zawsze możesz liczyć w razie awarii na drodze. Dzięki naszym usługom, możesz czuć się bezpiecznie i pewnie, wiedząc, że jesteśmy zawsze gotowi, aby Ci pomóc. Zadzwoń do nas o każdej porze dnia i nocy, a my przyjedziemy natychmiast!

Transport samochodu na lawecie

Usługi >>

Pompy ciepła