Wciąganie samochodu na lawetę za wahacz

Wciąganie samochodu na lawetę za wahacz

Wciąganie samochodu na lawetę za wahacz jest bardzo niebezpieczne i niezalecane przez producentów samochodów oraz ekspertów od bezpieczeństwa drogowego.

Wahacz samochodu nie jest zaprojektowany do wytrzymywania takiego obciążenia, jakie może wystąpić podczas wciągania go na lawetę. Użycie wahacza jako punktu mocowania może prowadzić do jego odkształcenia lub pęknięcia, co z kolei może spowodować utratę kontroli nad samochodem na lawecie. W skrajnych przypadkach może to prowadzić nawet do wypadków drogowych, w których mogą ucierpieć osoby znajdujące się na drodze.

Zalecane jest użycie specjalnych punktów mocowania, zaprojektowanych specjalnie do wciągania samochodu na lawetę. Są one zazwyczaj umieszczone wokół nadwozia samochodu. Zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać obciążenie wynikające z ciągnięcia samochodu na lawecie. Przed przystąpieniem do wciągania samochodu na lawetę zawsze należy sprawdzić instrukcję obsługi, a w przypadku wątpliwości należy skontaktować się z ekspertami lub specjalistami ds. bezpieczeństwa drogowego.

Dlaczego warto zadzwonić do Gum-Hol?

Gum-Hol to firma, na którą możesz polegać w każdej sytuacji. Zaufaj naszej flocie i doświadczeniu, aby szybko i skutecznie rozwiązać każdy problem związany z Twoim pojazdem. W razie potrzeby, nasza autolaweta dostarczy Twoje uszkodzone auto w bezpieczny sposób do warsztatu. Nasz mobilny serwis wulkanizacji natychmiast wymieni uszkodzoną oponę. Jesteśmy gotowi pomóc w naprawie i holowaniu pojazdów ciężarowych i autobusów, a także w przewozie maszyn budowlanych. Niezależnie od sytuacji, możesz na nas liczyć 24/7. Zadzwoń do nas, a my szybko i sprawnie rozwiążemy Twoje problemy na drodze. Wybierz Gum-Hol – Twojego zaufanego partnera na drodze.

Transport niskopodwoziowy

Oprócz szerokiego zakresu usług pomocy drogowej, Gum-Hol oferuje również transport niskopodwoziowy. Nasza flota składa się z wysoce zaawansowanych i zaawansowanych technologicznie ciężarówek. Mianowicie, wyposażyliśmy je w niezbędne narzędzia i sprzęt do przewozu różnych typów ładunków. Bezpiecznie i szybko dostarczymy Twoje maszyny budowlane, pojazdy rolnicze, ciągniki czy inne przemysłowe maszyny pod wskazany adres.

Pomoc drogowa TIR 24h

Co więcej, nasza firma oferuje usługi przewozu TIR i pomocy drogowej TIR. Jesteśmy w stanie skutecznie poradzić sobie z każdym problemem, jaki może wystąpić w trakcie transportu TIR. Nasza ekipa posiada niezbędny sprzęt i narzędzia. Szybko i sprawnie usuniemy każdą usterkę. Zapewnimy kontynuację Twojego transportu w najkrótszym możliwym czasie. Wybierz Gum-Hol – Twojego partnera w biznesie, który zawsze dostarczy Twoje ładunki na czas i w bezpieczny sposób.

Wciąganie samochodu na lawetę za wahacz

Usługi >>

Lód w kostach